development_slider1
Development
FORMIC
development_slider2
Development
FORMIC
development_slider3
Development
FORMIC

DEVELOPMENT:

  • Stavba bytových domů
  • Stavba rodinných domů
  • Síťování parcel 

Zde Vám představujeme naše nové rezidenční developerské projekty realizované s našimi partnery a investory.

Rezidence

Novostrašnická

Rezidenční bydlení Novostrašnická se nachází v žádané lokalitě Prahy 10 Strašnice. Nabízí 54 nových bytových jednotek s lodžiemi i předzahrádkami, garážovým stáním a sklepy.

Toto klidné místo, které zároveň využívá všech výhod velkoměsta, nabízí “friendly” bydlení pro mladé rodiny nebo singles.

Architektura celého komplexu klade důraz na praktičnost i pohodlí a poskytuje moderní standard bydlení. Rezidenti v této lokalitě ocení občanskou vybavenost i dopravní dostupnost, především blízkost stanice metra Skalka.

NOVOSTAVBY

Mnichovice

PROJEKT

V současnosti stavíme 3 rodinné domy v obci Mnichovice Praha východ. Domy nabídnou moderní vybavení, praktické dispoziční řešení, prostorné pokoje, atd.

Domy se staví na krásném, tichém a přírodou obklopeném místě s nádherným výhledem na okolní krajinu a zároveň je dostupná veškerá občanská vybavenost včetně dopravní infrastruktury.

LOKALITA

Město Mnichovice, nazývané také jako „Ladův kraj“, nabízí bydlení v krásné přírodě s komplexní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, lékárna, pošta, kostel, veřejná doprava včetně železnice, mnoho sportovišť, restaurace, obchody atd.) s bohatým kulturním a sportovním vyžitím a dobrou dostupností do Prahy.

napište nám

    captcha