interiery_slider1
Interiéry
FORMIC
interiery_slider2
Interiéry
FORMIC
interiery_slider3
Interiéry
FORMIC

INTERIÉRY:

 • Návrh interiéru
 • Vizualizace
 • Fit out komerčních prostor
 • Redesign interiéru
 • Home staging

Jak pracujeme

  1. SCHŮZKA S DESIGNÉREM
  2. ZPRACOVÁNÍ 3D NÁVRHU – VIZUALIZACE
  3. KONZULTACE NÁVRHU
  4. PŘEDLOŽENÍ VYBRANÝCH MATERIÁLŮ A POVRCHŮ
  5. CENOVÁ NABÍDKA
  6. REALIZACE

INTERIÉRY - MÁME RÁDI VÝZVY

Díky založení vlastní truhlářské dílny a 10letým zkušenostem s realizací projektů na klíč, jsme Vám schopni nabídnout a zajistit i kompletní návrh a realizaci interiéru.

Interiéry navrhujeme a realizujeme jak pro rezidenční, tak i pro komerční projekty. Návrh, může být součástí projektu ať jde o novostavbu, rekonstrukci objektu, nebo jako samostatná služba pro celkovou změnu interiéru. Pokud potřebujete oživit nebo zútulnit Váš stávající domov je pro Vás nejvhodnější – redesign interiéru.

V případě, že potřebuje Váš interiér pouze uspořádat, připravit či zatraktivnit pro speciální příležitost – focení, reprezentaci prostoru či třeba prodej, pak Vám umíme pomoci i se „stagingem“.

S návrhem interiéru a nábytku Vám pomůže náš kolega Jan Vondrouš, který má již 15-ti letou zkušenost v tomto oboru. Na základě Vašich požadavků a představ Vám připraví vizualizaci dané místnosti, do které vnese část svého profesního nadhledu a společně vytvoříte jedinečný prostor pro spokojené bydlení. Díky svým zkušenostem vždy myslí na praktičnost a funkčnost prostoru, ale zároveň celý interiér sladí do příjemného, krásného a útulného domova. Zákazníci, kteří mu vložili svou důvěru při návrhu a realizaci svých interiérů, byli vždy spokojeni a rádi jeho práci doporučovali dále. Jedna konkrétní reference od našich klientů je z časopisu „Pěkné bydlení“:

S řešením interiéru nejvíce pomohl designer Jan Vondrouš z místní truhlárny Formic. Nejenže navrhl a nechal vyrobit vestavěný nábytek, skříně či police, ale pomohl i s výběrem svítidel či židlí, dokonce navrhl i barevné řešení a vybral obraz na čelní místo ve štítu.

„Nedovedli jsme si představit vínovou barvu na stěně či skříňkách, ale teď jsme velmi spokojení,“ vzpomínají majitelé. Pochvalují si i preciznost jeho práce i kolegů a výtečné nápady – jako například dlouhý truhlík na květiny na zábradlí galerie i s podsvícením, nebo masivní rám ze zrcadla ze zbytku materiálu na police.

napište nám

  captcha