rekonstrukce_slider4
Rekonstrukce
FORMIC
rekonstrukce_slider3
Rekonstrukce
FORMIC
rekonstrukce_slider2
Rekonstrukce
FORMIC

REKONSTRUKCE:

  • Rodinných domů
  • Bytových domů
  • Církevních objektů
  • Památkově chráněných budov

Naše firma má bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi různých typů budov. Zabýváme se opravou a rekonstrukcemi rodinných domů, bytových domů, památkově chráněných objektů i např. církevních staveb.

Rekonstrukce

na Václavském náměstí

Jedna z nejsložitějších rekonstrukcí neobarokního paláce na Václavském Náměstí č.19, byla realizována jednatelem naší společnosti. Budova je z konce 19. století a byla navržena architekty Bedřichem Ohmanem a Osvaldem Polívkou a nachází se částečně nad stanicí metra A – Můstek. Na objektu byly restaurovány historické fresky, Císařské schodiště, sochy v přůčelí fasády a další unikátní prvky. Do historického objektu se podařilo zakomponovat i např. celoskleněný výtah a spodní patra se dispozičně upravovali pro obchody – v současnosti H&M a cukrárnu. Tehdejší rozsah rekonstrukce byl cca 280 milionu. Budova je zapsána jako kulturní památka UNESCO. Realizace proběhla v letech 2002 – 2003. 

Rekonstruovali jsme také dva hotely v Praze 1: Myo Hotel Mysterius v Masné ulici, několikapodlažní budovu, v níž se kombinovaly moderní materiály s tradičními památkově chráněnými prvky, a hotel v Krakovské ulici v historickém centru Prahy, kde i přes stísněné podmínky proběhla zdařilá oprava celé budovy.

K našim dalším zkušenostem patří oprava a rekonstrukce církevních staveb. Konkrétně se jedná o opravu fary v Říčanech u Prahy, opravu fary v Novém Strašecí, výstavbu dvou nových kaplí, opravu kostelů a statické zajištění kostelu v Tehově.

napište nám

    captcha