domy_slider1
Rodinné domy
FORMIC
domy_slider2
Rodinné domy
FORMIC
domy_slider3
Rodinné domy
FORMIC

V historii naší firmy jsme postavili již desítky rodinných domů ve vysokém standardu a k oboustranné spokojenosti. Spolupracujeme s významnými architekty a společně tvoříme nadčasové a zajímavé projekty. 

Vysoký standard, nízkoenergetická výstavba, velkoformátová třívrstvá zasklení, strukturální skleněné rohy, rekuperace, elektrická inteligentní domácnost – Loxone, luxusní prémiové povrchy, podlahy a zařizovací předměty jsou při realizaci projektu samozřejmostí. 

 

Samozřejmě stavíme rodinné domy i nižších standardů, proto se nemusíte obávat oslovit nás i při výstavbě standardních rodinných domů.

Na našich webových stánkách uvádíme pouze některé z našich realizací.

Rodinný dům

Radimovice

Dům získal cenu za mimořádné řešení v oblasti energetiky rodinného domu v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2019. Dům byl navržen architektem Michalem Kuncem z ateliéru Kunc Architects a architektkou Alžbětou Vrabcovou z ateliéru DMAE.

http://www.stavbaroku.cz/printDetail.do?Dispatch=ShowDetail&siid=1824&coid=89

Obývací pokoj je přisazený k hlavní hmotě a tvoří tak půdorysnou kompozici ve tvaru písmene T. Kombinace masivního, černého bloku s lehkou, nehmotnou a prosklenou částí dává domu dynamiku a autentický výraz.

Intimita obývacího pokoje vznikla díky zahradě, kdy exteriér zahrady doslova vrůstá do obývacího pokoje a zároveň dává majitelům dostatečné soukromí. Aby tato privátní část byla maximálně odstíněna od okolí, je část obývacího pokoje od uliční strany odstíněna posuvnými kovovými paravány.

Interiér je opakem vnějšku, tedy je zde využita kombinace bílých barev, stěrek a obkladů stěn s laminátovými deskami v dřevodekoru. V koupelnách jsou chromové doplňky. Kombinace měkkých tónů od bílé, přes dřevodekory až po tištěnou velkoplošnou grafiku na skle dávají interiéru kompaktní a přívětivý výraz.

 

Dům je na velmi vysoké technologické úrovni: je zde využita rekuperace s vlastním tepelným čerpadlem s reverzním chodem. Vytápění je zajištěno druhotným tepelným čerpadlem, na domě jsou solární panely, které dobíjejí baterie, a to včetně možnosti nabíjení elektroauta. Celý dům je řízený systémem inteligentní domácnosti od firmy Inell.

 

napište nám

    captcha