O NÁS

Kdo jsme

Jsme střední stavební firma, ale stavíme i velké projekty. Máme více jak 13 let zkušeností v oboru a mnoho zrealizovaných projektů. 

Rádi čelíme výzvám, držíme krok s nejnovějšími technologiemi a stále se vyvíjíme. Ceníme si každého klienta a vážíme si jeho důvěry vložené do našich rukou ať jde o novostavbu rodinného domu či komerční výstavby. 

Naší prioritou je především kvalitně a profesionálně odvedená práce a spokojený klient. 

ocenění

Za důležitý ukazatel úspěšnosti považujeme spokojené klienty a projekty dokončené v dohodnutém čase a v nadstandartní kvalitě. Zde je pár ocenění, kterých jsme dosáhli a s hrdostí je můžeme prezentovat jako příklad spokojených a úspěšně dokončených projektů.

pěkné bydlení

S řešením interiéru nejvíce pomohl designer Jan Vondrouš z místní truhlárny Formic. Nejenže navrhl a nechal vyrobit vestavěný nábytek, skříně či police, ale pomohl i s výběrem svítidel či židlí, dokonce navrhl i barevné řešení a vybral obraz na čelní místo ve štítu.
„Nedovedli jsme si představit vínovou barvu na stěně či skříňkách, ale teď jsme velmi spokojení,“ vzpomínají majitelé. Pochvalují si i preciznost jeho práce i kolegů a výtečné nápady – jako například dlouhý truhlík na květiny na zábradlí galerie i s podsvícením
, nebo masivní rám zrcadla ze zbytku materiálu na police.

https://www.peknebydleni.cz/dum-zasazeny-do-zahrady/

stavba roku

Rodinný dům v Radimovicích 

Ocenění

Cena za mimořádné řešení v oblasti energetiky rodinného domu v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2019.

„Dům je na velmi vysoké technologické úrovni: je zde využita rekuperace s vlastním tepelným čerpadlem s reverzním chodem. Vytápění je zajištěno druhotným tepelným čerpadlem, na domě jsou solární panely, které dobíjejí baterie, a to včetně možnosti nabíjení elektroauta. Celý dům je řízený systémem inteligentní domácnosti“.

„Interiér je opakem vnějšku, tedy je zde využita kombinace bílých barev, stěrek a obkladů stěn s laminátovými deskami v dřevodekoru. V koupelnách jsou chromové doplňky. Kombinace měkkých tónů od bílé, přes dřevodekory až po tištěnou velkoplošnou grafiku na skle dávají interiéru kompaktní a přívětivý výraz“.

http://www.stavbaroku.cz/printDetail.do?Dispatch=ShowDetail&siid=1824&coid=89

MŮJ DŮM

Tento krásný dům v Říčanech je výsledkem společné práce architekta Pavla Šmelhause s majiteli a stavební firmou Formic construction s.r.o. Je to dům se dvěma plnohodnotnými podlažími a šikmou střechou na jednoduchém obdélníkovém půdorysu. K přízemí ze severu přiléhá dvojgaráž s prostorným skladem. Z jihu vystupuje část obývacího pokoje s jídelním stolem, vstupem do zahrady a navazující zastřešenou terasou. Zatímco hlavní, dvoupatrová část budovy je obložena režnými cihlami, přízemní křídla mají kontrastní světle omítanou fasádu. Při pohledu zvenku dominuje dvojpodlažní cihlová část a rozšířené přízemí opticky nenarušuje kompoziční schéma domu. 

MILLENNIUM

NÁŠ ÚKRYT – VAŠE BEZPEČÍ
 

Nabízíme podzemní protijaderný kryt, který Vám a Vašim blízkým poskytne v případě potřeby okamžitý, bezpečný úkryt před jakýmkoliv nebezpečím včetně útoku zbraní hromadného ničení. Kryt je vybavený všemi technologiemi, které člověk potřebuje k přežití i na několik dní či týdnů.

 • Protijaderný podzemní kryt
 • Kryt až pro 4 osoby
 • Užitná plocha krytu cca 22 m²
 • Dva nouzové východy
 • Zabezpečení krytu ochrannými poklopy
 • Vybavení krytu technologiemi nutnými pro přežití v krytu
 • Vybavení krytu dekontaminační sprchou
 • Vybavení krytu WC
 • Vybavení krytu nábytkem
 • Vybavení krytu zásobami

https://www.calameo.com/read/0066841365c120e0087cf 

Spolupracujeme

Jsme otevření a rádi navazujeme nová partnerství a spolupráci. 

Architektonická studia
 
Ateliér Kunc architects
 
Ateliér Šesták
 
 
Development
 
SAFICHEM GROUP
 
Realitní kancelář 
 
RE/MAX Alfa

certifikáty

Společnost Formic Construction s.r.o. je držitelem následujících certifikátů a listin:

napište nám

  captcha